Kunnskap og kvalitet

 
 
Anders Austad Anders Austad

Seniorkonsulent/partner
91 51 74 15
anders.austad@novanet.no

Christian Brevik Christian Brevik

Seniorkonsulent/partner
98 02 33 81
christian.brevik@novanet.no

Deg? Deg?

Ta kontakt med Marianne på telefon:
4000 55 01

Dmitry Konovalov Dmitry Konovalov

Seniorkonsulent/partner
90 80 09 05
dmitry.konovalov@novanet.no

Hallstein Brøtan Hallstein Brøtan

Seniorkonsulent/partner
90 72 36 81
hallstein.brotan@novanet.no

Hans Arne Vartdal Hans Arne Vartdal

Seniorkonsulent/partner
95 08 46 11
hans.arne.vartdal@novanet.no

Jan Tore Hageskal Jan Tore Hageskal

Seniorkonsulent
91 99 31 33
jan.tore.hageskal@novanet.no

Er du en Ekspert?

Ta kontakt på e-post: nyemuligheter@novanet.no

Nye muligheter

 

Jan Ødegård Jan Ødegård

Seniorkonsulent/partner
99 53 95 90
jan.odegard@novanet.no

Johan Grønstad Johan Grønstad

Seniorkonsulent
95 73 58 60
johan.gronstad@novanet.no

Lars Sørensen Lars Sørensen

Seniorkonsulent/partner
90 08 60 07
lars.sorensen@novanet.no

Magnus Hytten Magnus Hytten

Seniorkonsulent/partner
97 71 21 66
magnus.hytten@novanet.no

Marianne Wahlstrøm Marianne Wahlstrøm

Daglig leder/partner
40 00 55 01
mw@novanet.no

Nils Georg Skutle Nils Georg Skutle

Seniorkonsulent/partner
92 28 25 32
ngs@novanet.no

Nyansatt Nyansatt

Seniorkonsulent
Starter 01.09.17

Olav Nybø Olav Nybø

Seniorkonsulent/partner
99 10 59 71
olav.nybo@novanet.no

Sigurd Bøasæter Sigurd Bøasæter

Seniorkonsulent
90 06 17 65
sigurd.boaseter@novanet.no

Terje Tyldum Terje Tyldum

Seniorkonsulent / partner
90 99 00 67
terje.tyldum@novanet.no

Bli en av oss!

Ta kontakt på e-post: nyemuligheter@novanet.no

Nye muligheter